registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
Úvod O Vlajkonoších Chorály Video Eshop Vlajkonoši

Vlajkonoši na zápase Česko x Řecko

Foto report pátek, 11.10.2019 - přejít do komentářů
Choreografie a fanatizmus v Karviné při zápase Lvíčat s Řeckem
/titleImg/vlajkonosi-na-zapase-cesko-x-recko/2/9100.jpg?width=570

Vlajkonoši tentokrát vyrazili do Karviné, kde se odehrálo kvalifikační utkání o potup na ME U21. Česká Lvíčata přivítala tým Řecka a utkání skončilo remízou 1:1. Utkání navštívilo více jak dva tisíce diváků včetně více jak 130 členného kotle Vlajkonošů. 

Nutno říct, že i tentokrát se sešla solidní banda fanatiků, kteří se bavili a nenechali se vykolejit ani průtrží mračen tak i nepříznivým vývojem utkání. V zápase je k vidění i produkce věnovaná vzniku státu a daří se zapojovat i zbytek stadionu, který se mnohdy velmi solidně připojuje k aktivnímu supportu.

Díky každému, kdo se zúčastnil a pokud je to jen trochu ve vašich silách, tak v pondělí dorazte do Uherského Hradiště, kde čeká Česko další důležité utkání se Skotskem. Výkop utkání je v 17:00

Autor: Vlajkonoši

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Vlajkonosi.cz je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava JarousFCB 15.10.2019, úterý, 08:08 + 0 - 0
  To už tady bylo proti Ázerbájdžánu a bylo to super. Souhlasím s Trevorem, že zapojit zbytek stadionu je utopie, ale určitě by se dal udělat kotel, který by byl slyšet. Každý tábor by se na svém stadionu měl o něco pokusit a třeba by z toho časem něco vzniklo. :)
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 14.10.2019, pondělí, 21:46 + 0 - 0
  Škoda, že repre zápasy se nehrajou v Ostravě. Podle mě, kdyby se chytli klasičtí spikri Baníku a šli s megafonem i na repre, mohl by to být slušný doping. Samozřejmě kdyby byl kotel FCB na svém místě. Pochybuju, že by parkozrouti vytáhli klobásu z huby a aspoň něco ze sebe vydali. Ale to jsou jen domněnky.
 • FC Baník Ostrava trevor20 14.10.2019, pondělí, 16:18 + 0 - 0
  Abych to za sebe uzavřel, dále ať se spíše vyjadřují k tomu lidé, jenž k této problematice ci popř. k Vlajkonosum mají nejblíže. Ono to vše může být i jinou generaci repre fanoušků. Prijde mi, ze současný fanoušek chce mit hlavně své jiste místo na tribuně, nejlépe i pohodlné a k tomu by rád viděl dobrý výkon tuzemské reprezentace. Když se mu to splní, zvola obligátní "Cesi" a když se dostaví euforie, tak si i zaskace. Nedej bože, aby nastal opačný scénář. Pak je tedy ticho, poté nadává a nakonec píská. Pamatuji si právě repre zápasy s jinou generaci fanoušků. Přímí aktéři z tribun ci pamětníci by mohli potvrdit, ze se fandilo obstojně (na tehdejší poměry, myslím tím třeba euro 96, pak různé kvaldy, výjezdy do dojclandu ci Holandska atd). Sám si pamatuji,jak mi kamarád vyprávěl, kdy po strop narvana Letná bourila během zápasu s Faery (podzim 99 a výhra 2:0?) a zvláště po něm. Dokážete si to teď představit? Mi v tomhle právě Balkán dost (negativně) otevřel oči. Tady by k vyburcovani současné generaci repre fanoušků nepomohlo ani 10 x skupin fanatickych Vlajkonosu. Dyt většině repre fanouškům dělalo potíže i zpívat (rvat, hulakat ci békat) "dej Česko gól", což není nic těžkého, zadne dlouhé otextovani pro neznalé...
 • FC Baník Ostrava TomFCB 14.10.2019, pondělí, 15:42 + 0 - 0
  Jedině vytvořit svůj kotel zvlášt někde a snažit se zapojit zbytek. Černá hora měla taky dva kotle, i když oba teda uplně na jiné úrovni, ale tipuju že jeden byl takový složený hlavně z repre fanoušků a ten druhý spíše z Ultras a vlajkonošů.
 • FC Baník Ostrava trevor20 14.10.2019, pondělí, 15:28 + 0 - 0
  BL: Oproti Prištině to bylo jak nebe a dudy, zvláště, jak sem psal v minulém příspěvku, když zohledníš náš větší počet na sektoru v Podgorici oproti prvnímu zápasu. No a ten tvůj dovětek...A jsme u toho :-) Osobně jsem čekal, že na Balkáně by mohlo být normálů poskrovnu a naopak, že by tento trip mohl být klidně základením kamenem k tomu, že by se projekt "Vlajkonoši" klidně posunul k seniorské repre. Už v Prištině ale, když sem viděl drtivou část osazenstva, byl jsem zklamán. Leč jak jsem psal (a co sem slyšel i po měsíci zpětnou vazbu, prý to nebylo vůbec špatné, co se týče aktivních fanoušků a podpory repre !), tak právě v Podgorici, kde byla větší část normálů, tak se s tím pracovat nedalo, vůbec. Viděl sem váše problémy, jak do vás normál (vandrák, paruka) vandrovala, že nevidí přes vlajku....V Prištině podobní lidé hledali svá místa na tom pidi sektoru pro změnu... A to nemluvím o zápase v Anglii, kdy jsem od zůčastněných slyšel dost slušné legendy, jak se český normál choval k těm, co se snažili o nějaký support a aktivitu. A když to s nima nešlo pracovat na výjezdě, který měl být "fanatický", jak by jsi s nima chtěl pracovat třeba na domácím zápase, kde by jich bylo o 53456733548929x více?
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 14.10.2019, pondělí, 15:11 + 0 - 0
  Kdyby začali jezdit aktivní fanoušci napříč republikou a byl by někdo, kdo by je vedl (např jako teďka u lvíčat ), tak by to za něco stalo. Trevore. V ČH to nebylo úplně nejhorší, Konečně se zpivaly normální chorály a ne Češi tlesk tlesk, nebo kdo neskáče není Čech. Samozřejmě jsem to ve vrchním patře balkonu nevydržel. Ještě nezačal ani zápas a už mi chtěli duchodci sundat vlajku, že prý pres ni nevidí. Nemluvě o tom, že jsem nemohl stat. Šel jsem nasraně pod balkon a snažil se fandit tam s Rumburkem
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 14.10.2019, pondělí, 14:56 + 0 - 0
  Teda možná ano, obecne v Cesku našlo, ale rozhodne nenašlo pár tisíc lidí s vlasteneckou mentalitou, kteří by přišli na fotbal a byli aktivní na repre.
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 14.10.2019, pondělí, 14:47 + 0 - 0
  Doyle: chceš mi číct, že by se v této zemi nenašlo pár tisíc lidí s vlasteneckou mentalitou jakou mají zmíněné státy?...Chlape, já říkám, že ne, nenašlo.
 • FC Baník Ostrava TomFCB 14.10.2019, pondělí, 12:51 + 0 - 0
  Bohužel, ale tato sorta lidí tam vždycky byla a vždycky bude a těžko to změníme. Je třeba aby se obě skupiny vzájemně respektovali a naučili si se aspon nějak společně fungovat, což je ovšem těžké. Mi osobně stačila zkušenost z Černé hory a nemám moc chut navštívit další zápas Áčka.
 • FC Baník Ostrava trevor20 14.10.2019, pondělí, 10:49 + 0 - 0
  Ne, v ČH ten support nebyl dobrý, na to, že nás bylo více než v Kosovu, kde to sneslo trochu přísnější měřítko (a to nestřílím do těch, co se to snažili v Podgorici alespoň utáhnout, jim všechna čest, ale když zbytek nechce nic dělat, jen sedět a koukat, tak to je pak těžké. A teď si představ, že Česko hraje doma s nějakým soupeřem a bude tam asi o 46596811654548x normálů (vandráků, paruk) více než na balkánském výjezdě, kde sem jich tolik nečekal.
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 14.10.2019, pondělí, 10:27 + 0 - 0
  Tak zrovna v Černé Hoře byl support hodně dobrý skrze chorály Vlajkonošů. Škoda je, že v sektoru sedělo třeba Brno ( aktivní fans na domácí scéně ) a do fandění se vůbec nezapojilo. Chorály se docela chytaly i mezi klasické burany, kteří v sektoru seděli. Odpovidačka Čechy Morava Slezsko byla super. Škoda, že se ke zbytku chorálů zapojovalo jen asi 20% lidí v sektoru. Důvody, proč aktivní fanoušci nenavštěvují Áčko jsou podle mě pořád stejné - FAČR Mafia
 • bez klubu Pirlo 14.10.2019, pondělí, 10:25 + 0 - 0
  trevor: Když jsem se díval na Maďary, tak jim zbytek stadionu taky nijak extra nepomáhal, a to měli v kotli několik tisíc hlav. A taky si asi neřekli, že na to kvůli tomu serou..
 • FC Baník Ostrava trevor20 14.10.2019, pondělí, 07:08 + 0 - 0
  Byl jsem také zastáncem toho, aby se projekt "Vlajkonoši" posunul o level dál a začal podporovat "A" tým... Což o to, hráči by byli asi vděčni, ale to je tuze málo. Osobně mi stačilo, co sem zažil na výletě v září po zemích Jugoslávie. I když se aktivní snažili a třeba i jednoduchými pokřiky strhnout normály, nešlo to... A naprosto zdechlá atmosféra v ČH, kdy Česko vedlo (!!), to byla taková pomyslná třešnička na dortu. Ať lidé okolo tohoto projektu zatím jsou tam, kde jsou. Myslím si, že na zápasech seniorské repre by byli jen všichni nasraní.
 • Zbrojovka Brno Doyle 13.10.2019, neděle, 23:04 + 0 - 0
  já tady chválím Maďary čistě z fans hlediska, to, že je to náš historický nepřítel vím velmi dobře. Když se podívám na to, jak se dokázali v posledních 10 letech mobilizovat hlavně proti rumunům, což je pro ně největší nepřítel, tak bych je jako fans vzor klidně bral.... PP při vší úctě tohle je fakt alibismus, chceš mi číct, že by se v této zemi nenašlo pár tisíc lidí s vlasteneckou mentalitou jakou mají zmíněné státy?... největší chybou české mentality podle mě je, že se neustále vymlouváme na českou mentalitu
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 13.10.2019, neděle, 18:04 + 0 - 0
  HON - Presene,pokud clovek zna alespon trosku historii Madarska a nasi tak vi,ze madar byl vzdy nepritel hned po Nemci (a nekdy i pred) ... Madary teda rozhodne za vzor nebrat...
 • AC Sparta Praha MP11 13.10.2019, neděle, 15:18 + 0 - 0
  Potenciál je rozhodně i u nás.
 • AC Sparta Praha HON 13.10.2019, neděle, 14:56 + 0 - 0
  Nehlede na to, ze historie Madaru jako naroda mi opravdu sympaticka neprijde. Jako rozenemu Cechoslovaku mi jsou urcite sympatictejsi jine narody. Legionari by jiste souhlasili :)
 • bez klubu Son of Moravia 13.10.2019, neděle, 13:07 + 0 - 0
  Maďarsko moc nesleduji, ale přijde mi, že tam pomohl návrat Ferencvárosu na „vrchol", protože se vrátili i lidi a zájem o fotbal... Pár let z5 to tam asi opravdu nebylo až na takové úrovni. Myslím, že i u nás by to asi šlo, ale to už Jena jiných lidech a hlavně větších táborech...
 • AC Sparta Praha HON 13.10.2019, neděle, 11:36 + 0 - 0
  Tak zrovna Madari mi par let zpatky taky nepripadali jako nejaky masivni fanatici. Ted se jim dari drzet velke grupy, ktere se neboji spolupracovat holt.
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 13.10.2019, neděle, 08:43 + 0 - 0
  Na to tady nemáme ani z 20% takovou mentalitu, abychom byli jako Maďaři, Chorvati, Bosna apod.
 • Zbrojovka Brno Doyle 13.10.2019, neděle, 00:59 + 0 - 0
  já už bych chtěl spíš do piči konečně začít chodit s vlajkonošema na áčko.. když vidám Maďary, Rumuny nebo Rusy jak to vypadá když chodí fanatici na repre, tak je mi každý argument proti nedostatečný...
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 12.10.2019, sobota, 23:37 + 0 - 0
  Vlajkonoši - choreo 1918 ČS stát prohlášen https://www.youtube.com/watch?v=LmSC6Glekms Vlajkonoši - My jsme Česko! https://www.youtube.com/watch?v=HTEiVE7Bum4
 • FC Baník Ostrava chachar007 11.10.2019, pátek, 21:44 + 0 - 0
  Ono nějaký nucení - ty si chachar - makej fandit vlajkonošům asi úplně cool správná cesta není. Ale asi chápu jak to myslíš - sdílení příspěvku by asi možný bylo, ale bylo by to vážně k něčemu ? V dnešní době internetu mi přijde, že každý kdo chce tenhle projekt podpořit přijde nehledě na vyzváni ultraskou Baníku...jinak Vlajkonošům fandím a pravidelně chodím..kéž by se postoupilo a mělo to aspon nějakou gradaci...
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 11.10.2019, pátek, 15:34 + 0 - 0
  Myšlen aspoň jeden příspěvek na webu či FB třeba ...
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 11.10.2019, pátek, 15:32 + 0 - 0
  Přijde mi škoda, že k tomu poradně nepřistoupí FCB ultraska a nezkusí trochu nahecovat lidi. Karviná je město Baníku přece ne ?
Příští zápas

02.09.2021 18:00

CZEVSSLO

České Budějovice

clbannerVidea

Vlajkonoši v UH proti Skotsku


další videa >
Groundhopping.cz
Návštěva 3. ligy v německém Zwickau. 21.01.2023

Návštěva 3. ligy v německém Zwickau.


Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou! 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou!


Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra...

více na www.groundhopping.cz>
Hooligans.info
Dal jsi nám branku, tak tady máš přes držku! Toto by se v Anglii přece nikdy stát nemohlo... 07.01.2023

Dal jsi nám branku, tak tady máš přes držku! Toto by se v Anglii přece nikdy stát nemohlo...


Vlajka Hooligans Brno vznikla v zimní přestávce sezóny 98-99, byla zabavena policií, ale nyní je zpět v rukou JKG... 17.12.2022

Vlajka Hooligans Brno vznikla v zimní přestávce sezóny 98-99, byla zabavena policií, ale nyní je zpět v rukou JKG...


ZPĚT V ČASE: Připomenutí federálního derby... 17.12.2022

ZPĚT V ČASE: Připomenutí federálního derby...

více na www.hooligans.info>
Komentáře
17.11.2019, neděle, 14:12 -
RavenFCB, protože město Chomut...
17.11.2019, neděle, 14:11 -
chachar007, sorry, ale příjdeš...
17.11.2019, neděle, 10:46 -
Raven - možná Chomutov čekal t...
17.11.2019, neděle, 10:35 -
Trochu mimo tema - nikdy nepoc...
16.11.2019, sobota, 21:41 -
Na zápasy Česka je tuším už dá...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace