registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
Úvod O Vlajkonoších Chorály Video Eshop Vlajkonoši

VLAJKONOŠI - 2018

Vlajkonoši čtvrtek, 28.03.2019 00:25 - přejít do komentářů
Jaký byl rok 2018 pro VLAJKONOŠE ČR?
images/clanky/vlajkonosi-2018-8766.jpg

V souvislosti s reprezentačními zápasy A mužstva v Anglii a doma s Brazílii se v diskusích na sociálních sítích poměrně dost začali skloňovat "VLAJKONOŠI". Ať už v dobrém, či ve zlém. To teď není podstatné.

Téhle příležitosti využijeme k rekapitulaci loňského roku 2018, kdy se Vlajkonoši o slovo přihlásili celkem 4x, pokaždé při utkání Lvíčat, tedy reprezentace ČR do 21 let.


Loňský rok jsme odstartovali 23. 3. v Karviné kvalifikačním utkáním proti Chorvatsku (vítězství ČR 2:1). Následovala delší pauza až do 5. 9., kdy se skupinka fanoušků setkala a aktivně Lvíčata podporovala v San Marinu (vítězství ČR 2:0). 
Jen o pár dní následovalo utkání v Jablonci s Řeckem, kam někteří fanatici dorazili přímo ze San Marina (prohra ČR 0:2), načež celé naše snažení vyvrcholilo o měsíc později v Chomutově v zápase s Moldavskem (vítězství ČR 1:0), kde se Vlajkonoši zapojili do oslav stého výročí založení republiky. Vše si nyní můžete připomenout v připraveném foto a video reportu.

VLAJKONOŠI V KARVINÉ (ČR - CHORVATSKO 2:1)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: stadión, tráva a venku

VLAJKONOŠI V SAN MARINU (SAN MARINO - ČR 0:2)
Na obrázku může být: 3 lidé, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: 1 osoba

VLAJKONOŠI V JABLONCI (ČR - ŘECKO 0:2)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: 1 osoba


VLAJKONOŠI V Chomutově (ČR - Moldavie 1:0)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: dav a venkuNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: 4 lidé, venku

Los kvalifikace ME 2021 určil, že další domácí zápasy Lvíčat nás čekají až na podzim 2019, kdy se utkáme s Litvou, Řeckem, Skotskem a San Marinem. Přesné časy a místa zápasů zatím neznáme, můžeme jen doufat v co nejvýhodnější lokace a vhodné časy. Po minulých zkušenostech si o tom ale myslíme své.

Jak hodnotíte projekt VLAJKONOŠI ČR? A jak to s ním vidíte do budoucna? Diskuse je vaše!

 

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Vlajkonosi.cz je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 31.03.2019, neděle, 21:07 + 0 - 0
  Kony S-U: 1. Takže všude jinde ve jmenovaných zemích mají lepší mentalitu? V Maďarsku, Rumunsku, Švédsku? To si nemyslím. 2. To jsem teda nezaregistroval, ani jednu jedinou zmínku na FB, ani tady, ani na YT, nikde.
 • FC Baník Ostrava chachar007 30.03.2019, sobota, 11:52 + 0 - 0
  Hlavně pokud by se něco takového mělo zorganizovat, tak by to podle mě mělo mít wow efekt. Ne že tam bude stát 30 lidí…Pak to podle mě ztrácí na významu..idealní by byla podle mě tribuna v EDENU, tam by se za bránou dal udělat fajn kotel a kdyby nás tam zpívala třeba tisícovka, tak by si možná svaz řekl, že to má cenu a další podmínky pro vyjednávání lístků by hrály v nás prospěch….ale chce to aby se k tomu vyjádřili ti co za tím projektem stojí..popřípadě lídři svých táborů,,
 • SK Slavia Praha Pyroman 30.03.2019, sobota, 10:55 + 0 - 0
  Všechny tyhle řeči co by kdyby by se uviděli pokud by se to na 1 zápase s neatraktivním týmem na A vyzkoušelo... A vidělo by se
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 30.03.2019, sobota, 07:15 + 0 - 0
  Tomaas11: 1.Nevím z čeho tak usuzuješ?! Možná je to jinou mentalitou všech fanoušků (národa)? 2.Myslím, že byl. Kdo chtěl o tomto plánu věděl. Zda se to řešilo na FB nevím, nemám, ale na zápasech U21 se o tom mluvilo. 3. Nemělo to tak být ... (nebyli tam jenom chachaři). Myslím, že na "A" vzniknul teď také nějaký nový fanouškovský projekt, takže si myslím, že kdo má zájem přetvářet atmosféru na "A" repre má možnost být v kotli. Tím končím s rozborem situace, protože je to pořád dokola.
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 29.03.2019, pátek, 18:12 + 0 - 0
  Kony S-U: Tak to mi vysvětli, jak to, že to v jiných zemích jde relativně bez problému a to i včetně závěrečných turnajů. "první výjezd do San Marina, byl počtově zklamáním" - On to byl nějaký plánovaný výjezd Vlajkonošů? Že o tom nebyla nikde ani zmínka, myslel jsem, že to byl jen (podařený) výlet pár Chacharů..
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 29.03.2019, pátek, 17:06 + 0 - 0
  Současní Vlajkonoši jsou pokračovateli předchozího projektu, který měl snahu o aktivní podporu "A" repre. Bohužel tato vize nebyla naplněna (tleskačky na Letné, konflikt v Olomouci, složitá komunikace se svazem ohledně sektorů i vstupenek), proto bylo od této snahy upuštěno. Moravská část se ale při příležitosti U21 zápasu v Uherském Hradišti pokusila tuto snahu jen tak z hecu pokusit oživit, a ono to vyšlo, a ujali se tak "noví" Vlajkonoši. Nemyslím si, že aktivně podporovat pouze U21 je bůhví jak "cool", ale vemte to v reálu. Není problém se sektory a to ani na šampionátech (i tam si víceméně vybereš kam chceš)a není problém sehnat lístky. U "A" šampionátů se lístky přidělují losem, takže "urvat nějakých 100 kusů pro aktivní navíc pohromadě je nesmysl. A nevím jestli by někoho bavilo objezdit všechny domácí i venkovní zápasy "A" týmu aktivně fandit (utrácet celkem hodně peněz nejenom na vstupném) a na šampionátu by zas byli gaučáci místo něho. Já na "A" repre jezdím, ale už jsem si za ty roky zvykl, že jako divák (kolikrát pěkně zhnusený ostatními "fans") a na U21 jako fanoušek. Sejít se v jednom sektoru na "A" jako aktivní asi nebude problém u neatraktivních soupeřů nebo na výjezdech k nim. Ale jsem si jistý, že při zápasech s TOP týmy (ještě kdyby se tak repre začalo echt dařit) by bylo na konflikty s "burany" zaděláno. Kdyby se současné U21 podařilo postoupit na šampionát v Itálii a San Marinu, tak se mohly bezproblémů zopakovat Tychy a bylo by to zas super a mohl by jet každý kdo by měl zájem, u "A" repre to takto nikdy nebude. Takže ač podpora U21 je svými počty fans už zřejmě navrcholu a počty se nijak nezvednou, tak by byla škoda od ní upustit a přejít na "A" už kvůli výše uvedenému. Není to o UEFE či FACRu, ale spíš o těch větších možnostech podpory na U21 než "A". Opravdu chybí se hecnout na nějaký výjezd i s U21 (první výjezd do San Marina, byl počtově zklamáním) a pokud si někdo myslí, že Kosovo a Černá Hora budou fajn destinace s příležitostí aktivní "A" podpory, tak já jsem pro, ale nic bych si od toho pro další vývoj (hlavně na domácích zápasech) nesliboval.
 • bez klubu Hagen 29.03.2019, pátek, 16:57 + 0 - 0
  Tady je to jak u dementů, fakt. Milionkrát se vysvětlí důvody, proč to na Áčku nejde a nešlo, milionkrát se vysvětlí důvody, proč je to alespoň na Lvíčatech (nebo proč právě na Lvíčatech) a s železnou pravidelností se pod každým článkem o Lvíčatech objeví několik píčí, co to zase tahají na Áčko.
 • SK Slavia Praha Dexxer 29.03.2019, pátek, 13:53 + 1 - 0
  hele tak prostě 7.6. Letná, 10.6. Andrův stadion. Tak se může říct ve kterejch sektorech a zkusit to...
 • bez klubu Gianni1919 29.03.2019, pátek, 13:05 + 0 - 0
  Jednoznačný souhlas s Brokem, projekt Vlajkonošů bude muset být posunut směrem k áčku. Jsem přesvědčen o tom, že pokud to bude delší dobu pouze v rámci 21", tak zanikne. Jinak celkově projekt Vlajkonoši musí být hodnocen jen pozitivně, klobouk dolů všem, kteří se na tom podílejí. Tomaas11: Jsem rád, že jsi aktivní na internetových diskuzích. Nebylo by ale už od věci se ukázat na Sigmě a začít být aktivní tam? Chápu, že je pohodlnější psát pičoviny na net z tepla domova, ale pak to nemá vypadat tak, jak to na Sigmě vypadá. Mladí kluci sedí doma a pičují jak je to nebaví, jiní zase jezdí na jiný kluby.
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 29.03.2019, pátek, 09:57 + 0 - 0
  acab1: Co jsem tak slyšel, tak v nějakých větších městech to ani nikdy nebude. Svaz to úmyslně strká do těch menších pohraničních, (což by i dávalo smysl) je ale jasné, že většině zájemců to prostě nevyhovuje...
 • bez klubu acab1 29.03.2019, pátek, 07:55 + 0 - 0
  misch : O termínu nerozhoduje svaz, ale UEFA. Hraje se vždy celé kvalifikační kolo v jeden určený den. Vždy to bude takhle úterý-středa. Ty brzké časy jsou z toho důvodu, že to taky určuje UEFA. 90% zápasů v kvalifikačním dni se začíná hrát nejdéle v 17:00 ( kvůli brzkému odjezdu hostů ). Destinace jsou samozřejmě již na svazu.
 • Slezský FC Opava misch 28.03.2019, čtvrtek, 20:59 + 0 - 0
  Tomaas11 - přiznám se, že do těchto destinací bych ve všední den nejel. Ale věřím v lepší výběr. Proč ne třeba Olomouc, Ostrava, Opava? Sobota 15 hod. Ale to by na svazu museli myslet.
 • bez klubu Fred 28.03.2019, čtvrtek, 16:27 + 0 - 0
  Souhlasím s BrokFCB, možná by nebylo špatné se scházet častěji, teď bude hrát hokejová repre do 20 let MS v Ostravě, lístky podle mě nebudou drahé, prosinec po Vánocích, podle mě ideální čas.
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 28.03.2019, čtvrtek, 16:11 + 0 - 0
  Mischi , pak tedy doufám , že se zúčastníš všech těch utkání přes všední dny v Chomutově a Jablonci atd....Souhlasím s BrokFCB
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 28.03.2019, čtvrtek, 15:45 + 0 - 0
  Vlajkonoši projekt super, ale musí to mít dle mě nějaký scénář, vizi do budoucna. Pokud to má být pouze o vyřadění a vyřvání se tak budiž, ale pokud ten projekt má nabrat na vážnosti, tak musí jít směrem k Áčku. Potenciál i na tom prvním týmu je. Daleko vyšší než právě na U21. Tam to nemá takový valný význam. Pokud chceme být vidět a slyšet, tak to musí být na repre áčku. Hrdě za svou zem, ovšem proč jen na U21? Není snad A-tým také naše zem? I kdyby tam bylo 100-200 vlajkonošů tak to bude vypadat daleko lépe, než je současný stav na áčku. Pokud má tato iniciativa se vyvíjet a jít směrem nahoru, tak nesmí zůstat o těch malých cílů.
 • Slezský FC Opava misch 28.03.2019, čtvrtek, 14:07 + 1 - 0
  já bych ocenil diváky na zápase s Brazílií, že se připojili k protestu proti gaunerům z FAČR, a drželi nikoliv minutu ticha, ale vydrželi bojkotovat fandění a být potichu celých 90 minut. V tom bych u ÁĆKA pokračoval, a vlajkonoši "21" snad budou pokračovat a udělají dobrý kotel na jednadvacítku-alespoň doma.
 • 1.FC Slovácko Mirek 28.03.2019, čtvrtek, 13:30 + 0 - 0
  Byl jsem na zápase repre "A" s Ukrajinou v UH.Hradišti. Naposledy ... naposledy! Takový výskyt dementů na metru čtverečním jsem v životě neviděl. Rozbít by to mohli Vlajkonoši ... ovšem ... těch problémů spojených s repre A je tolik, že se do toho snad ani nechce ...
 • SK Slavia Praha Dexxer 28.03.2019, čtvrtek, 09:03 + 0 - 0
  čekal sem nějakou spolupráci na zápase se Slováky spojenou s oslavou 100let ČS, všechno by do sebe zapadalo, i se zlepšenými výkony A a příchod Šilhavého. bohužel nic :/ ale je mi na druhou stranu jasné, že nějaká spolupráce se svazem je velmi obtížná...
Příští zápas

14.11.2019 18:00

CZEVSSMR

Letní stadion, Chomutov

clbannerVidea

Vlajkonoši v UH proti Skotsku


další videa >
Groundhopping.cz
Fanoušci Žižkova za plotem - na body to nestačilo 18.11.2020, středa, 07:17

Fanoušci Žižkova za plotem - na body to nestačilo


Hodolanští podporují své mužstvo za plotem 15.10.2020, čtvrtek, 08:57

Hodolanští podporují své mužstvo za plotem


Když se slaví 40. narozeniny, pyro nesmí chybět! 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny, pyro nesmí chybět!

více na www.groundhopping.cz>
Hooligans.info
Známé kluby bez fanoušků - AS Monaco včera, 20:10

Známé kluby bez fanoušků - AS Monaco


Další víkend, další výjezdy a pyro v ulicích 25.01.2021, pondělí, 20:10

Další víkend, další výjezdy a pyro v ulicích


V Karviné se fandilo před stadionem s vůní pyra 24.01.2021, neděle, 09:58

V Karviné se fandilo před stadionem s vůní pyra

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Známé kluby bez fanoušků - AS Monaco včera, 20:10

Známé kluby bez fanoušků - AS Monaco


Další víkend, další výjezdy a pyro v ulicích 25.01.2021, pondělí, 20:10

Další víkend, další výjezdy a pyro v ulicích


V Karviné se fandilo před stadionem s vůní pyra 24.01.2021, neděle, 09:58

V Karviné se fandilo před stadionem s vůní pyra

více na www.fanaticky.cz>
Komentáře
17.11.2019, neděle, 14:12 - MP11
RavenFCB, protože město Chomut...
17.11.2019, neděle, 14:11 - MP11
chachar007, sorry, ale příjdeš...
17.11.2019, neděle, 10:46 - GarryR
Raven - možná Chomutov čekal t...
17.11.2019, neděle, 10:35 - RavenFCB
Trochu mimo tema - nikdy nepoc...
16.11.2019, sobota, 21:41 - Kyby
Na zápasy Česka je tuším už dá...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace