registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
Úvod O Vlajkonoších Chorály Video Eshop Vlajkonoši

BLOG: Povedená akce na zápase Lvíčat

blog fanoušků čtvrtek, 15.10.2015 - přejít do komentářů
Nikdy by mě nenapadlo, že si můžu užít zápas české reprezentace do 21 let...
/titleImg/blog-povedena-akce-na-zapase-lvicat/2/7176.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

V úterý se na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehrálo kvalifikační utkání hráčů do 21 let o postup na ME, Česko hostí Černou Horu a několik dní před zápasem mi kámoš říká, že je snaha udělat na zápase atmosféru.

To, že atmosféra při utkáních našich reprezentantů stojí dlouhodobě za hovno je známá věc. Navíc tak nějak není chuť se do něčeho pouštět protože okolnosti tomu nejsou moc nakloněny. Ale za sebe říkám, že jsem byl rád, když se otevřela možnost vyrazit na lvíčata, jejichž zápasy navštěvuje pár návštěvníků, ale o to možná zajímavější bude si zafandit a možná to ty vycházející talenti ocení víc, jak hvězdy v A-týmu.

Zaujalo mě to a říkal jsem si, jak to asi může vypadat. Byly tam i obavy. To bude asi trapas v pár lidech, ale tak zkusit se má všechno. Nakonec to vypadá, že by to mohlo být zajímavé, protože se dozvídám, že se na tribuně potkají fanoušci hned z několika klubů.

Hlavou se mi honí představa, jak to asi může dopadnout, když vedle sebe budou stát fanoušci z různých klubů. Dozvídám se, že účast přislíbili jednotlivci ze Slovácka, Olomouce, Ostravy, Opavy, napadá mě, že to taky může být třeba pěkná mela, ale tak uvidíme...

Ještě s jedním kámošem vyrážíme do sektoru, kde si stoupneme na kraj v horní části sektoru, kde se má povzbuzovat. Dívám se kdo je vedle nás a vidím holou hlavu, tak si říkám, že to bude asi Baníkovec. Nebo že by to byl Opavák? No nic ptát se nebudu... Pod námi v uličce skupina něco řeší. Slyším známé melodie a do toho slova, která by měla znít. Text se několikrát upravuje a nakonec přichází první pokřik

„Lvíčata do boje! Česko! Srdce moje. Celý stadion čeká, na váš gól...“ Celkem rychle se ho všichni učí a už se to nese stadionem.

I když je na začátku aktivních cca třicet lidí, tak to pod střechou stadionu zní velmi slušně. Navíc s přibývajícími minutami přicházejí další a další jednotlivci ze zbytku stadionu a zapojují se do fandění. Ve druhém poločase je tak sektor fandících zaplněn mnohem více, než na začátku zápasu. A i do přilehlých sektorů se sešli další fanoušci, kteří se do fandění zapojují a solidně zní i přeřvávačka (Česko – Česko) se stadionem. Několikrát i fanoušci na hlavní tribuně touto odpovídačkou burcují kotel. Navíc fanoušci v kotli dokázali zapojovat stadion do tradičních pokřiků "Češi do toho" nebo "My chceme gól" Rozhodně by bez účasti kotle nebyl zbytek stadionu ani zdaleka tak aktivní...

Škoda jen, že se nepodařilo utkání dotáhnout do vítězného konce. Každopádně přes počáteční obavy bylo vidět, že to není zabité a dá se s tím něco dělat a účast na zápasech Lvíčat je podle mého názoru ideální již proto, že podporujeme něco, co není na výsluní, takže nikdo nemůže říct, že se to dělá jenom pro to, že naši postoupili na Euro. Jako zbytečné se ukázaly i obavy ohledně složení kotle. Lidi co jsem znal, tak vím komu fandili, ale ty co jsem neznal, tak pro mě zůstali neznámou a je mi jedno odkud jsou. Myslím, že když se po tom nebude nikdo pídit, tak je to stejně irelevantní. Na druhou stranu kdo chce psa bít... Doufám, že se podobná akce zopakuje co možná nejdříve!


VIDEO:

 

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Vlajkonosi.cz je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • 1.FC Slovácko riedlss 22.03.2016, úterý, 21:57 + 1 - 0
  Tak pojďme do dalšího zápasu v Uh. V pátek 25.3. na značky!!!
 • FC Baník Ostrava GreyWolf 18.10.2015, neděle, 21:31 + 0 - 0
  Určitě jsem pro represmír. Obzvlášť v této době by jsme se měli semknout a táhnout za jeden provaz. Už se těším na zápas v Ostravě! Česko!
 • bez klubu Michal7 16.10.2015, pátek, 20:14 + 0 - 0
  * https://m.facebook.com/vlajkonosi2015/videos/
 • bez klubu Michal7 16.10.2015, pátek, 20:12 + 0 - 0
  https://www.facebook.com/vl navrh z Vlajkonosi 2015. :)
 • FC Baník Ostrava Didosh28 16.10.2015, pátek, 19:46 + 0 - 1
  Bojim se,ze nám Pelta a spol budou rikat,fan. uspechu... :-D
 • bez klubu corey 16.10.2015, pátek, 17:30 + 0 - 0
  Michal7: díky! Mimochodem bych rád napsal, že mě těší celkově vzato dost pozitivní přístup k sjednocení a myslím si, že vzhledem k současné atmosféře by se možná mohlo podařit uspořádání fan výjezdu do Polska. Potřeba je vlastně "pouze" schopnej člověk, kterej by zajistil dopravce (+ nevim, jak je to s lístkama) a potom váš zájem. Jen to sem tak píšu, kdyby se našel někdo, může se v Ostravě na zápase repre domluvit přímo na místě s aktivníma fanouškama, aby se zájezdu neúčastnili jen "párkožrouti", ale především aktivní fans. Věřím tomu, že kdyby se dohodli lidi v Praze, tak taky dokážou zaplatit jeden bus. Samozřejmě každý může jet po vlastní ose, není to zase tak daleko, ale zvažte sami, jestli to nestojí k zamyšlení :)
 • bez klubu Michal7 16.10.2015, pátek, 17:20 + 0 - 0
  corey: http://www.vstupenkyfotbal.cz/ Lístky na repre jdou koupit tady - momentálně nejsou žádní lístky v prodeji. Lístky na U21 a na přáteláky jdou do prodeje myslím tak 3 týdny předem :)
 • bez klubu corey 16.10.2015, pátek, 16:54 + 0 - 0
  Viděl jsem záznam a bylo fajn tam slyšet fanoušky. Zvažuju cestu do Ostravy, určitě bych chtěl do Jablonce. Vzhledem k tomu, že jsem z Liberce, tak do Jablonce dojedu tramvají, s Ostravou už to bude náročnější, ovšem cestování mě baví. Chci se tu jen zeptat na jednu věc - kdy a kde se daj koupit lístky na repre? Hledal jsem na stránkách repre, taky na stránkách Vítkovického stadionu (arény) a nic. V programu tam mají dokonce jen zápasy Baníku.
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 16.10.2015, pátek, 15:34 + 0 - 0
  Ultra97H: Je to druhá verze vlajky se stejným motivem. Obě ručně malované, ale u té první verze (2004-2009) byla použita blbá barva i látka, takže už déle nevydržela a šla do depozitu. České vlajky po stranách byly vždy připínací, aby vlajka mohla sloužit oboum účelům pro které byla vytvořena.
 • bez klubu Michal7 16.10.2015, pátek, 14:57 + 2 - 0
  Chtělo by to tady vlastní chat. Něco, kde by se probírali chorály a nápady jak to všechno zlepšit :)
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 16.10.2015, pátek, 13:36 + 0 - 0
  MajorMaisner: Zápas v Ově by mohl být pro to ideální si myslím, stadion je velký, vleze se tam hodně lidí, po dlouhé době v Ově repre.. jen je otázka jestli lidé, kteří se podíleli na tom co bylo na Slovácku (chvála tomu, škoda, že jsem o tom nevěděl, také bych přijel)tak jestli dovedou udělat něco podobného ve větším měřítku. Myslím si, že by to bylo ku prospěchu a také trošku to zviditelnění české scény.
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 16.10.2015, pátek, 13:12 + 0 - 0
  Přesně tak, je píčovina teď řešit klubové symboly. Spíš bych se snažil odpíchnout od toho, co se povedlo teď na Slovácku a řešit to, jak by se to mohlo zopakovat ve většim počtu lidí, aby support byl ještě lepší. Jak to tady čtu, tak podpora z nejednoha tábora by určitě byla, takže potenciál udělat pořádnej repre kotel tady je a toho bysme se měli držet. Chtělo by to určit co nejdřív zápas, na kterej se půjde, aby se mohli aktivní tábory co nejdřívě připravit a poté tady na supporters uveřejnit výzvu. Když se dokázali neporvat chuligáni na demošce v Bratislavě proti migrantům, proč by měli vznikat problémy mezi fans/chuliganama na repre zápase...
 • bez klubu ultraboy 16.10.2015, pátek, 11:18 + 1 - 0
  To je vždycky davová psychóza, kdy se něco zakáže a najednou to všichni chtějí :D Vyhlásí se bojkot, najednou všichni chtějí moc fandit. Domluví se na nenošení klubových symbolů a hned by je každý chtěl nosit, i když při normálním zápase je to samý Tapout, Lonsdale, Everlast a jiné píčoviny bez klubových symbolů. Fakt úsměvné :)
 • 1.FC Slovácko riedlss 16.10.2015, pátek, 10:37 + 0 - 0
  Moje řeč. Prostě si na jeden zápas ty klubové symboly odmyslete a nehoňte si jimi ego na reprezentačních zápasech.....
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 16.10.2015, pátek, 09:47 + 0 - 0
  capekpico: Nemůžeš se dívat na jen na Turky a spol, tam mají očividně jinou mentalitu, než jakou máme my. Právě, tam stačí malá rozbuška a je z toho pořádný poprask a média se toho hned chytnou, tak proč dráždit hada bosou nohou? Absolutně tedy nechápu, proč symboly na repre.. to se nedokážeme sjednotit na těch pár zápasů v roce, co ČR hraje a nemůžeme zapomenout na klubovou příslušnost? Nikdo jistě nechce, abychom si podávali ruce, jen jdeme fandit našemu národu.. Hlavně, že se všude dělají choreografie s národní tématikou, ale když náš národ hraje, tak nejsme schopni se spojit..
 • bez klubu jirkab. 16.10.2015, pátek, 09:32 + 3 - 0
  Ahoj, nejsem člověk z kotle, ale na fotbaly chodím pravidelně. Na repre jezdím přes celou ČR i do zahraničí. To, že aktuálně atmosféra na zápasech repre je otřesná, mě neskutečně sere pokaždé, když tam jsem. Je to ostuda, že v domácím prostředí mají větší support skoro pokaždé hosté, kterých přijede třeba jen pár stovek. Věřte mi, že většina lidí, co na repre chodí, to vidí stejně. Věřte mi, že většina lidí by ocenila, kdyby se klubové kotle na repre sjednotili a udělali konečně atmosféru, kterou si repre NAŠÍ země zaslouží. Věřte, že když bude kotel alespoň trochu organizovaný, zbytek lidí se přidá. Lidi, co mají fotbal v srdci stejně jako naši zemi. Chápu, že aktuální vedení fotbalu a situace kolem repre není růžová, na druhou stranu si to ti kluci, co tam hrajou zaslouží. Postup na Euro je úspěch, ti kluci a trenér by si zasloužili jak doma, tak venku (třeba přímo ve Francii v červnu) mít co nejlepší support. Já osobně mám husí kůži u představy, že by se konečně na repre fandilo tak, jak to tábory u nás umí. Já doufám, že se dokážete sjednotit a já budu jen čekat na vedlejší tribuně, až to peklo spustíte :)
 • FC Baník Ostrava capekpico 16.10.2015, pátek, 08:29 + 0 - 0
  Broku: určitě nechci nic hrotit. Šálu bych bral českou, ale mikina nebo triko? Když můžou turci, kteří jsou daleko nenávistnější mezi kluby, fandit v barvách, nevěřím, že by to nešlo u nás. Mi se líbila ta představa hloučků, různých týmů, minimálně by jsme medmrdkám zavřeli hubu. Druhá věc je, kdyby se něco semlelo, byla by to voda na jejich mlýn.
 • FK Jablonec Ultrá97H 16.10.2015, pátek, 01:12 + 0 - 0
  Kony S-U: není tato vlajka náhodou kopie? Nebo, zda jeden čas nevisela replika(z důvodu opotřebování,dělaná ručně). Ještě jsem si všiml přišití vlajek na okraje..
 • bez klubu f7r 16.10.2015, pátek, 00:10 + 0 - 0
  Tak snad to bude mít delší životnost, než Strašákovi Vlajkonoši :)
 • FC Baník Ostrava Didosh28 15.10.2015, čtvrtek, 22:32 + 0 - 0
  Podle me,by mely klubove simboly zustat doma.Na druhou stranu, porad se hledaji v necem duvody proc nechodit...Za chvilu bude vadit i Moraske nebo Slezské znaky ci barvy...
 • bez klubu ReprezentacniFanda 15.10.2015, čtvrtek, 22:07 + 0 - 0
  jirka55: Na facebooku si najdi "Vlajkonoši 2015", ovšem nikdo oficiální to nevede.
 • Zbrojovka Brno Doyle 15.10.2015, čtvrtek, 21:40 + 0 - 0
  já si klubové symboly brát nebudu, nikdy jsem je nebral... je to totiž totálně zbytečné, není k tomu nejmenší důvod a ruku na srdce, taky by mi asi nechutnalo chytnout se s klukem se sparťanskou šálou za ramena a společně skákat a chápu, kdyby to on cítil stejně... jinak taky prosím aby tu přes zápasem vyšlo nějaké info, kde bude kotel, popř. jestli bude někde nějaký sraz atd. :)
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 15.10.2015, čtvrtek, 21:34 + 1 - 0
  capekpico: chci se jen zeptat proč tahat klubové symboly na zápas repre? Vzhledem k tomu, jak křehké a ožehavé téma tohle je, mi to přijde divné.
 • bez klubu plas 15.10.2015, čtvrtek, 21:26 + 0 - 0
  Super! Video si pouštím pořád dokola, i když malý počet, tak mi to prostě lepší den! :)
 • FC Fastav Zlín fburger11 15.10.2015, čtvrtek, 21:24 + 1 - 0
  S kámošem plánujeme vyrazit. Kde bude kotel???
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 15.10.2015, čtvrtek, 20:54 + 0 - 0
  capekpico: tak pokud si pamatuju, jedinej klub, kterej řešíval symboly na repre byl Baník... :-)
 • 1.FC Slovácko riedlss 15.10.2015, čtvrtek, 20:23 + 0 - 0
  Dobra prace! Dobry impulz jak byt priste jeste lepsi a tim nerikam, ze to bylo spatne, naopak! Dobre se to poslouchalo a ostatni lidi se chytali. Dobré videt, ze lidi z ruznych taboru jsou jako jeden, protoze Cesko!!! Nekdo tu resi symboly klubu, nazor ma kazdy svuj, ale ja rikam, ze je to mozna zbytecna provokace a poutani pozornosti, ale priorita je jinde pokud hraje repre. Jasne chapu, laska ke klubu je proste laska ke klubu.
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 15.10.2015, čtvrtek, 20:21 + 0 - 0
  s77: Vlajka "Slušovice" měla v této podobě svou premiéru v roce 2004 v Portugalsku. Od té doby visela na zápasech, nejen fotbalové reprezentace, u nás i v zahraničí, stejně jako i na Baníku. Vyrobena je ale bez klubových symbolů, takže nevím, kde vidíš problém? Mi se zdá(la) tato varianta lepší než jen popsané české vlajky (nic proti nim!). Taky máte použitelné "Navštěvníky" ... Co se týká atmosféry, tak si myslím, že se povedla. Rád bych, aby alespoň na té U21 podobné snahy pokračovaly. Výhodou je, že na těchto zápasech bývá pro tyto pokusy více prostoru než na zápasech "A"čka. Nevýhodou jsou termíny (hraje se v týdnu v brzký čas). Proto by se asi kluci z Moravy a Slezka měli soustředit na podroru repre na svém území a kluci z Čech na tom svém. A pak to dohromady zkusit na té "A" repre ve víkendových termínech .... ale tam tomu zatím moc nevěřím pro všeobecně známé důvody (většinou nemožnost sejít se v jednom sektoru, různé fandící propriety, atp. ... a hlavně distribuce vstupenek!!).
 • Bohemians 1905 Lo Squalo 15.10.2015, čtvrtek, 20:09 + 0 - 0
  Bylo by prosím možné zajistit, aby před utkáním ve Vítkovicích vyšel na tomto webu článek s výzvou k aktivní účasti a s pokyny? Díky!
 • LHK Jestřábi Prostějov jirka55 15.10.2015, čtvrtek, 20:09 + 1 - 0
  klobouk dolů :) je nějaká stránka (i třeba na facebooku) ohledně repre fans ? a jestli ne co takhle něco vytvořit ? :) jak už tu bylo řečeno, potenciál je velký ...
 • Bohemians 1905 Haza1905 15.10.2015, čtvrtek, 20:03 + 0 - 0
  Paráda! Super nápad, konečně někdo dal ten impulz! :)
 • 1.FC Slovácko Sleeper 15.10.2015, čtvrtek, 19:41 + 0 - 0
  Bylo to nad moje očekávání, byl jsem z toho překvapen v jakém malém počtu jsme udělaly myslím slušnou atmosféru, těším se do Vítkovic ! Navíc tyhle kladné komenty dodávají více chutě :))
 • FC Baník Ostrava Didosh28 15.10.2015, čtvrtek, 18:56 + 2 - 0
  Kurwa konečně!!!Taky pojedu prvně do Vítkovic už se těším.
 • FC Baník Ostrava capekpico 15.10.2015, čtvrtek, 18:42 + 1 - 0
  Co furt řešíte symboly? Jen v Olomouci měl problém někdo se Strašákem. Já půjdu v barvách a pochybuju, že se někdo na mě bude škaredě dívat. K tomu naše vlajka. Láska ke klubu je jedna věc a další je milovat svoji zem, ať už Slezský, Moravský nebo Český!
 • FC Baník Ostrava otas88 15.10.2015, čtvrtek, 18:38 + 0 - 0
  Super! Konečně by se mohli vyhnat ti dementi placení s mikrofonama a být hrdý že jsem Čech a ne být všude jako host! Když tomu nepomůžou opravdoví fans(co umí otevřít hubu) tak se to nikdy nerozjede! V Ostravě by to mohlo vypadat! Tak fandím všem co s tím začli..!
 • FC Baník Ostrava frankiefcb 15.10.2015, čtvrtek, 18:35 + 1 - 0
  Poprvé půjdu do Vítkovic a bude to na repre. Takže pokud bude nějaký kotel nebo něco, rád se přidám.
 • bez klubu Čokl 15.10.2015, čtvrtek, 18:26 + 0 - 0
  Super, pokřiky jsou i docela chytlavé. Na repre do Vítkovic proti Srbsku rozhodně pojedu.
 • bez klubu Michal7 15.10.2015, čtvrtek, 18:17 + 0 - 0
  Paráda jen tak dál! Chorály taky super, zvlášť ty lvíčata. Uvidíme jak to bude vypadat v Jablonci, snad líp než na lize :)
 • Slezský FC Opava s77 15.10.2015, čtvrtek, 17:55 + 0 - 0
  Na repre mám leccos odježděno tak z let 1998 až 2008 a cením každou snahu o support národního týmu...ale moc nechápu, že se tu píše o tom, že by se do repre kotle neměly nosit klubové symboly a pak všichni stojí za chacharskou vlajkou Slušovice...
 • bez klubu Pirlo 15.10.2015, čtvrtek, 17:50 + 0 - 0
  Na rozjezd dobrý počet i pokřiky. Jak to bude dál, pouze U21 nebo i áčko? Další zápas hraje U21 ve čtvrtek 12.11. v Jablonci, tam se asi nedá očekávat velký kotel. O den později v Ostravě by to ale mohlo být velké...
 • AC Sparta Praha Žižkovskej Pepík 15.10.2015, čtvrtek, 17:45 + 4 - 0
  Parádní akce chlapi! Už máme domluvené tři auta z Prahy na repre do Ostravy. Jedeme bez klubových symbolů a jsme připravení stát na stadionu společně s Chachary, Slávisty, Zbrojovákama, Opavákama, pokud na fotbal půjdou. Pokud bude volno ve voze, nabízíme cestu do Ostravy i příznivcům jiných pražských klubů. Tohle není žádné vyjádření Sparty jen jsme se takto rozhodli se starými kamarády si udělat parádní výlet do Ostravy, protože kde už jinde než tam vytvořit skvělou repre atmosféru.
 • Zbrojovka Brno Zbrojovák1913 15.10.2015, čtvrtek, 17:44 + 2 - 0
  zařekl jsem se, že na Repre ani nepáchnu, ale na tyto dorostence bych klidně vyrazil. Vypadá to solidně.
 • bez klubu Columbo 15.10.2015, čtvrtek, 17:39 + 0 - 0
  Super! Kurnik mohli jste dát vědět bych z Břeclavi dorazil.
 • bez klubu Divák 15.10.2015, čtvrtek, 17:35 + 7 - 0
  Super! A hlavně ty pokřiky olé česko do toho, Lvíčata do boje a i ta přeřváváčka Česko Česko. Vypadá a i zní to skvěle. V tomto rozhodně pokračovat!
 • Dukla Praha Johny7 15.10.2015, čtvrtek, 17:22 + 1 - 0
  Výborná akce, teď už aby se počty jen zvyšovaly!
 • SK Slavia Praha Pyroman 15.10.2015, čtvrtek, 17:15 + 7 - 0
  Retard je prostě retard no. Parádní akce! Od toho se lze odpíchnout! Konečně místo řečí na netu nějaká akce, je vidět že to půjde! Tak s chutí do toho, potenciál je obrovský!!!
 • FC Baník Ostrava Casual88 15.10.2015, čtvrtek, 17:15 + 1 - 0
  Oslovím tě tvým jménem a to bude zároveň i má odpověď - Retarde...
 • bez klubu retard 15.10.2015, čtvrtek, 17:11 + 0 - 15
  OVCOMRDI SE ZASE PŘEDVEDLI..
Příští zápas

02.09.2021 18:00

CZEVSSLO

České Budějovice

clbannerVidea

Vlajkonoši v UH proti Skotsku


další videa >
Groundhopping.cz
Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově! 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově!


Fotoreport: Havlíčkův Brod - Cheb 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod - Cheb


Tour de Hodolany 1912 slaví páté výročí 18.03.2021

Tour de Hodolany 1912 slaví páté výročí

více na www.groundhopping.cz>
Hooligans.info
I když válka začala oficiálně jen několik měsíců poté, byl tento zápas považován za začátek rozpadu Jugoslávie... 13.05.2022

I když válka začala oficiálně jen několik měsíců poté, byl tento zápas považován za začátek rozpadu Jugoslávie...


ZPĚT V ČASE: Trpělivost přetekla! Naštvaní fans United poprvé v historii odložili utkání Premier League... 06.05.2022

ZPĚT V ČASE: Trpělivost přetekla! Naštvaní fans United poprvé v historii odložili utkání Premier League...


Náběh ACS Hooligans na sektor Slovácka a následná pyrošou v sektoru Sparty. Finále poháru nakonec odloženo 05.05.2022

Náběh ACS Hooligans na sektor Slovácka a následná pyrošou v sektoru Sparty. Finále poháru nakonec odloženo

více na www.hooligans.info>
Komentáře
17.11.2019, neděle, 14:12 -
RavenFCB, protože město Chomut...
17.11.2019, neděle, 14:11 -
chachar007, sorry, ale příjdeš...
17.11.2019, neděle, 10:46 -
Raven - možná Chomutov čekal t...
17.11.2019, neděle, 10:35 -
Trochu mimo tema - nikdy nepoc...
16.11.2019, sobota, 21:41 -
Na zápasy Česka je tuším už dá...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace